Fatih Mobil
sidebar search EN

Fatih Belediyesi’nde Her Hafta Halk Günü

Fatih Belediyesi’nin her hafta gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü Toplantıları” devam ediyor.

Fatih Belediyesi Hizmet Binası’nın iç avlusunda gerçekleştirilen halk günleri toplantısında, Fatihliler Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver ile birebir görüşme imkânı buluyor. Belediye Başkanı Hasan Suver, amaçlarının tüm Fatihliler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti. 

Fatih Belediyesi’nin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayıcıyla gerçekleştirdiği Halk Günü Toplantıları’nda Fatihliler, her konuda taleplerini Başkan Hasan Suver’e birebir iletebiliyor. Başkan yardımcıları ve tüm birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda talepler ilgili müdürlüklere iletiliyor. Görüşmedeki taleplerin takip ve işin sonuçlandırılması için hazırlanan formlar da başkan notunu alarak ilgili birime iletiyor. Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konularda ise hazırlanan form desteği ile iş takibi gerçekleştiriliyor. Vatandaşla ilgili bilgilerin hazır bulunduğu form ile ilgili müdürlük tarafından takibi yapılıyor. Ayrıca dosyalanan formlardaki bilgilerle halkla ilişkiler birimince kişi ile iletişime geçilerek, işleyiş hakkında bilgiler alınma yoluna gidiliyor.

 

BİZİ TAKİP EDİN

BÜLTEN