Fatih Mobil
sidebar search EN

Her Hafta Halk Günü

Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver her hafta düzenlenen Halk Günü programıyla Fatihlilerin sorunlarını dinleyip, çözüme ulaştırıyor.

Başkan Hasan Suver her hafta düzenli olarak gerçekleşen ‘Halk Günü’ programında kendisiyle görüşmek isteyen Fatihlilerle bir araya geliyor. Halk Günü programında Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulunuyor. Vatandaşları ayrı ayrı dinleyen Başkan Suver, sorunları anında ilgili Başkan Yardımcısı ve Müdürlere aktararak çözüme ulaşmasını sağlıyor.

Hacı Anne’ye Teşekkür Plaketi

Fatih’in sevilen simalarından Hacı Anne’ye, geçtiğimiz günlerde açılış töreni yapılan Seyyid Ömer Şehit Mahmut Şahinler Aile Sağlığı Merkezi’nin yapımındaki emekleri için teşekkür çiçeği ve plaketi takdim edildi. Halk Günü’ne katılan Hacı Anne plaketini Başkan Hasan Suver’in elinden aldı. Çok duygulandığını söyleyen Hacı Anne; “İnsanların hayır dualarını almak için evde oturmaktansa elimden geldiğince hayır işlerine koşturmaya gayret ediyorum. Sağ olsun Belediye Başkanımız Hasan Suver taleplerimize çok duyarlı. Allah O’ndan razı olsun. Kendisine çok teşekkür ederim” dedi.

 

BİZİ TAKİP EDİN

BÜLTEN